Dit betreft een extra ALV om tot een geldig besluit te komen. 

Zaterdag, 6 november 2021, 10:00

Agenda: zie de brief die alle leden hebben ontvangen.
Informatie:
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of tel.nr. 06 5181 6269

Voor Lommerrijk geldt dat onze bijeenkomst toegankelijk is op voorwaarde dat gasten bij binnenkomst een QR-code kunnen tonen, hetgeen betekent dat ze zijn gevaccineerd, een herstelbewijs hebben of negatief zijn getest. Dit kan via de smartphone of als papieren versie.

Een negatieve test mag niet ouder zijn dan 24 uur. Wij kunnen de QR-code namelijk na die 24 uur niet meer scannen.

Daarnaast dient iedere gast zijn of haar ID te tonen ter verificatie.

 

Wie geen DigiD, smartphone of computer met printer heeft, kan een coronabewijs op papier toegestuurd krijgen. Hiervoor kunt u bellen naar de helpdesk van CoronaCheck via het telefoonnummer 0800-1421. Er wordt gevraagd naar uw BSN nummer.

 

Locatie: Lommerrijk, Straatweg 99, 3054AB Rotterdam