Uit onderzoek van ReumaNederland blijkt dat bijna twee derde van de mensen met reuma hun medicijnverpakking niet open krijgt. Vooral de pilstrip is lastig te openen. Daarom is ReumaNederland een samenwerking gestart met de Universiteit Twente om een reumavriendelijke pilstrip te ontwikkelen.


Oproep: deel je filmpje
Het is belangrijk dat de onderzoekers een beter beeld krijgen van wat er voor mensen met reuma zo lastig is aan de huidige pilstrip. Daarom zijn wij met een oproep gestart. We vragen mensen om een kort filmpje te maken van hoe zij hun pil of tablet uit de pilstrip halen. Dit filmpje kunnen ze anoniem via onze website delen: reumanederland.nl/formulieren/film-je-pilstrip/. Daar staat ook meer informatie over hoe je het filmpje kunt maken en hoe je deze deelt met de onderzoekers.De oproep om een filmpjes te maken zullen wij via onze social media kanalen verspreiden. Dus deel deze vooral ook met jullie leden! Hoe meer filmpjes, hoe beter de onderzoekers een beeld krijgen van waar mensen met reuma tegenaan lopen bij het openen van hun pilstrip.Bedankt alvast!