Oproep van ReumaNederland en Vrije Universiteit Amsterdam
Op welke onderwerpen moet ReumaNederland zich de komende 20 jaar richten om het leven met een reumatische aandoening te verbeteren? Om deze vraag te beantwoorden gaat ReumaNederland het gesprek aan met mensen met reumatische aandoeningen en hun naasten, onder leiding van de Vrije Universiteit Amsterdam.
 
Graag wil men in enkele online dialoogbijeenkomsten in gesprek gaan met mensen met reumatische aandoeningen en naasten over (onvervulde) behoeften. Tegen welke zaken loopt u in het dagelijks leven aan? Wat zijn uw wensen en dromen voor de toekomst met betrekking tot het leven met een reumatische aandoening? Welke behoeften hebben naasten? Welke rol kan ReumaNederland daarin spelen?
Heeft u een reumatische aandoening of iemand in uw directe omgeving met reuma en wilt u uw stem tijdens een van de dialoogsessies laten horen? Meldt u zich aan!
De volgende online bijeenkomsten zullen plaatsvinden:
 
Ontstekingsreuma:      8 juli, 15:00-17.00 uur
Artrose:                      9 juli, 15:00-17.00
Fibromyalgie:              5 augustus, 15:00-17:00
Zeldzame(re) vormen: 6 augustus, 15:00-17:00
Een gemixte groep:    17 juli, 15:00-17:00
Een gemixte groep in de avond: 16 juli, 19:00-21:00
Iemand in uw directe omgeving heeft een reumatische aandoening: 14 juli, 9:00 – 11:00
 

Wilt u graag deelnemen? Vul dan één van volgende formulieren in:

Sessies voor mensen met reumatische aandoening

Sessie voor naasten

 

Heeft u nog aanvullende vragen? Stuur ons een email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.