Gezien op Facebook Reuma Nederland. Terugkijken?

Tijdens de coronacrisis zitten zoveel mogelijk mensen binnen. Maar wat nou als je reuma hebt en wilt bewegen? 🤔🤸‍♀️ Heb je vragen over bewegen met reuma tijdens de coronacrisis? Klik op onderstaande afbeelding om terug te kijken naar het vragenuurtje met bijzonder lector en docent fysiotherapie Martin van der Esch. 👍 

2020 05 13 17 20 54 ReumaNederland Videos Facebook

In deze video wordt verwezen naar Reade. Dit is een sportcentrum dat onder meer revalidatie biedt voor mensen met reuma.
Sportcentrum Reade vindt het ook in deze tijd belangrijk dat iedereen in beweging blijft. Zeker de mensen met een beperking. Met deze reden is ‘Reade Online’ in het leven geroepen. Een platform vol gratis lessen zoals Online Pilates, Buikspierkwartier, Bewegen met jeugdreuma, Top Fit worden met de Dirk Kuyt Foundation en meer.

Ben je er klaar voor? Meld je gratis aan en doe mee met de lessen! Je kunt er hier meer over lezen en aanmelden.