Lezing in Rotterdam over vermoeidheid bij reuma.

Reuma verandert het brein.

uitnodigingReumabreinl

 
 
 
 
 
Op zaterdag 19 oktober organiseert onze vereniging een lezing over vermoeidheid bij reuma
De lezing wordt gegeven door Dr. Mechiel Korte.
Dr. Mechiel Korte is hersenonderzoeker en hoofddocent psychofarmacologie aan de Universiteit van Utrecht en gastprofessor bij de afdeling Biopsychologie van de Ruhr-Universit├Ąt Bochum. Mechiel Korte heeft zelf meer dan 44 jaar reuma en ook last van bijkomende vermoeidheid. Hij is dus ervaringsdeskundige. Vermoeidheid verlaagt de kwaliteit van leven bij veel mensen met een vorm van ontstekingsreuma. Dit is een extra motivatie voor hem om als wetenschapper hier onderzoek naar te doen.
 
Tijd:    Zaterdag 19 oktober 2019 van 10:30u - 13:00u
Plaats: Van Damzaal, Varenhof 1, Rotterdam Ommoord. Tijd: 10.30u tot rond 13.00 u.
 
U bent van harte uitgenodigd de lezing bij te wonen, gasten zijn natuurlijk welkom.
Meer informatie kunt u in ons kwartaalblad lezen en is ook
te vinden op de website Reumabrein. (klik hier)